| MihaiPavel21 a întrebat:

Până acum mi-am descărcat vreo 14-15 versiuni de Minecraft Pocket Edition de pe MediaFire sau Mega NZ uitându-mă la tutorialele de pe YouTube...Dar în nici o versiune de Minecraft, când începeam să joc la survival nu puteam să iau cubulețele de piatră și de cărbune de sub pământ, eu le spărgeam dar nu îmi apărea nici un cubuleț...Ce problemă am și cum o pot rezolva?

P. S. Vreau să spun că am un Huawei P8 Lite 2017 și menționez că am Android 8.0!

2 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Copil PROST daca mai pui ODATA intrebarea iti dau REPORT

| Alfred0703 a răspuns:

Cumpara jocul. Asa sigur o sa iti mearga.