| anonim_4396 a întrebat:

Până acum mi-am instalat pe telefon(Android) vreo 8-9 versiuni de Minecraft Pocket Edition, și la toate versiunile când dădeam să joc în survival nu mergea să craftez fie cărbune,fie piatră, le spărgeam dar nu îmi arăta deloc cubulețul micuț...Ce problemă are și cum pot rezolva această problemă... Mulțumesc!

P.S.Dau fundă și menționez că am un Huawei P8 Lite 2017 cu Android 8.0!

4 răspunsuri:
| Illuminati2016 a răspuns:

Eu xic sa cumperi jocul. funda?

| ș53fan a răspuns:

De unde l-ai luat mai exact? Craquit, de pe Aptoide, l-ai cumpărat de pe magazin play? Sau?

| MihaiPavel21 a răspuns (pentru ș53fan):

De pe MediaFire le-am descărcat.M-am uitat la tutoriale pe YouTube și le-am descărcat și nu merge...

| ș53fan a răspuns (pentru MihaiPavel21):

Ai putea încerca să îl iei și de pe Aptoide...Vezi că versiunile de la 1.2.0 parcă în sus nu merg luate, de fapt le poți descărca, dar nu le poți folosi pentru că îți trebuie licență, și îți eroare! Încearcă și cu Aptoide, poate merge...și poate îmi spui cum a decurs!