| rotariurazvan a întrebat:

Pana azi, cand puneam telefonul la incarcat totul mergea ok.Acum cateva minute cand mi-am pus iar telefonul la incarcat nu mai vroia sa incarce.Ce pot face si/sau care ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| OltyYonutz a răspuns:

Cumpara alt incarcator. Si mie mi s-a intamplat la felwinking

| Varareanu_Olivian_1996 a răspuns:

Hmm... Foarte usor! Prima data, incearca sa inchizi telefonul, fara sa ii scoti bateria si pune-l la incarcat. Dupa minim 30 de minute, scoate-l! Si posibil se incarca. Daca nu, atunci du-te la reprezentanti si intreaba-i, sau pur si simplu cumpara alt incarcator!