| Anays5 a întrebat:

Părere Huawei p smart 2019

Răspuns Câştigător
| dianadidi1 a răspuns:

Eu am acest telefon de un an si jumatate si trebuie sa racunosc ca este chiar foarte bun si nu e nici scump.Are chiar foarte mult saptiu, face poze chiar frumoase si aplicatiile merg bine. Chiar il recomand, doar ca cel putin la mine cand ma uit la filme online se mai blocheaza si e cam enervant dar in rest chiar este un telefon bun.Nu se blocheaza bateria tine foarte mult asa ca ti l recomand.

| Anays5 explică (pentru dianadidi1):

As vrea sa știu dacă este waterproof

| dianadidi1 a răspuns (pentru Anays5):

Nu-l nu este l am lăsat undeva unde era apa și mi-a ajuns apa în microfon și se auzea foarte rău când ma uitam la orice dar a 2 a zi și a revenit

3 răspunsuri:
| Anonima163333 a răspuns:

Este ok, dar eu optez pentru Samsung.
O prietena de-a mea il are si merge bine, n-are lag, este ieftin, deci in concluzie merita.