| qieiqpalz a întrebat:

Parere poco phone f1? Exista un alt telefon mai bun decat el la pretul pe care il are? Si intrebari pentru cei care il au, cat tine bateria? Deranjeaza notchu? Sau deformarea aia in care cand ascunzi notchu e drept ecranu sus si jos nu e drept si daca ati patit sa aveti lag

6 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Telefon mai bun pentru pretu asta ca specificatii clar nu gasesti.de baterie nu stiu si lag.

| Bogdan70001 a răspuns:

Exista un alt telefon mai bun decat el la pretul pe care il are?
R: Nu si nu va exista pot sa te asigur.

intrebari pentru cei care il au, cat tine bateria? deranjeaza notchu?
R: Eu nu il am persoanl (imi voi lua unul), dar un amic il are si a zis ca bateria il tine extraordinar de mult, iar notch-ul este ca la orice alt telefon.Pe el a spus ca nu-l deranjeaza

R: Este imposibil, din moment ce din testele Antutu reiese ca este peste Note 9

| gelu1970 a răspuns:

Nu gasești la ora actuală ceva mai rentabil. Mă refer la preț-caracteristici-calitate.
Notch nu deranjează cu nimic. Doar in România e moda iphone. Și tot cu notch e.
Bateria e impecabilă. E unicul telefon ce oferă peste 10 ore de display.
Deci eu cred că...nu ai ce să mai ceri la acest preț.

| gelu1970 a răspuns:

Am omis ceva: eu am cumpărat recent unul pentru copila mea.
Dacă ii dai uz normal bateria ține două zile.

| RoCkKiD a răspuns:

Procesorul, ramii si bateria sunt la acelasi nivel cu orice telefon scump (mai putin asta de anul asta), punctele unde pierde e ca ecranule prost si camera cel mult mediocra.

Deci daca nu te uiti la filme pe el si nu esti genul care face 100 de poze pe zi e ok telefonul.

| qieiqpalz explică (pentru RoCkKiD):

Am acum un telefon cu ecran amoled si daca nu il tin pe asta pe filme, cu pozele is paralel deci e numa bun