| Mufix a întrebat:

Parere telefon Samsung Galaxy S5 mini? Isi merita banii la performantele pe care le are? Merita S4 in locul lui? De ce?

Daca credeti ca sunt telefoane mai bune decat acestea incadrate pana la pretul de 1300, va rog lasati mi link mai jos, dar intai spuneti va parerea despre acele 2 telefoane.

1 răspuns:
| Madalinqqq a răspuns:

Samsung Galaxy S5 mini este un telefon promitator! Eu in loc sa iau un mini in locul tau as prefera un Huawei P8 lite la 1000 de lei care ii da clasa la un S4 sau un Lenovo P1 la 1300 de lei care se aproprie foarte mult de Samsung S5 mini