| anonim_4396 a întrebat:

Pareri despre Galaxy J3 (2016)?

Avantaje/Dezavantaje

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aici sunt o suta de pareri

http://www.emag.ro/......D8DVZ3BBM/

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Eu am j5 2015 si nu am ce spune m-a impresionat in sens bun, faza proasta e ca are memorie mare, eu recomand doar generatia S de la Samsung, Samsung s5, s6, s7

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Memorie mica

| WxRo a răspuns:

Un telefon prost la care platesti numele si atat. In aceeasi suma cauta redmi 3s sau daca mai pui un pic honor 7 lite care este un p9 lite cu alt nume. Toate variantele de mai sus sunt mult peste acel Samsung.

| kta1999 a răspuns:

Este un telefon bun,nu foarte bun,dar este bun ca telefon deoarece marca Samsung este o marca buna.

Avantaje: Nu este foarte scump, are o memorie buna, un procesor bun.

Dezavantaje: Eu zic sa mai astepti pana in primavara sa iti iei telefon, mai ales daca ti-l cumperi de nou, pentru ca o sa apara oferte mult mai bune si o sa iti para rau peste cateva luni.