| Deasonyka a întrebat:

Pareri despre Nokia 5.3? Detine cineva acest telefon? La capitolul poze avem 13 MP si camere care se,, suprapun". Oare acest telefon merita banii? Eu personal cred ca nu se descurca prea bine la capitolul poze. Astept pareri de la detinatori. Si inca o intrebare stie cineva cand a fost lansat acest telefon?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 de banii ăia e excelent!

| Wr3nch a răspuns:

A fost lansat in Martie 2020. ''Oare acest telefon merita banii?'' E un telefon de buget, nu un flagship de 50 de milioanelaughing Romanii vor performanta de top la pret mic, si asta nu se intampla niciodata.Ai aici un review care include si poze:

https://arenait.ro/nokia-5-3-review-android-autonomie-excelenta/

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Wr3nch):

Review-ul astora e o glumita. Voila review facut inginereste - https://www.notebookcheck.net/......848.0.html - si concluzia e ca la pretul lui gasesti altele mai bune.

| Wr3nch a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Eu stiu, dar merg pe premisa ca pe un site in romana lumea nu cauta pareri in englezahappy Plus ca pentru mine Nokia a murit cu Simbyan. Singurul Nokia pe care l-as vrea e un N95 pentru colectielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e Nokia e bun. Sincer.

| Deasonyka explică:

Mai ok un Nokia 5.3 sau un Xiaomi Redmi Note 9? Am nevoie de cv recomandari. Un tel de fapt cum sa ma exprim mai mt decat un tel un aparat foto ca sa zic asa pana in 8 mil ce-mi recomandati? Un tel care sta bine la capitolul poze

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Deasonyka):

Mai intinde-te o idee pana la Redmi Note 9 Pro.

| Deasonyka explică (pentru GabiDumitrescu):

Si ce sa-mi iau?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Deasonyka):

Https://www.pcgarage.ro/......cal-green/ + voucher 92WQ7UMX la checkout pentru o reducere de 1% (stiu ca nu e mare fis, dar primesti, nu dai).