| andreiminion a întrebat:

Pareri despre Samsung Galaxy A20e?

Răspuns Câştigător
| VVolfy a răspuns:

Avand un camp de vizualizare larg, camera cu unghi ultra-larg iti permite sa captezi intreaga scena. Indiferent daca este zi sau noapte, tot ce fotografiezi va avea claritate si precizie. Selfie-uri mai inteligente

Imbunatateste fiecare selfie cu ajutorul camerei frontale inteligente de 8 MP. Cu functia Selfie focus, aceasta poate sa estompeze fundalul si sa se concentreze pe trasaturile tale. Iar modul Smart Beauty se asigura ca arati intotdeauna impecabil. Adauga stickere fotografiilor tale si foloseste filtre distractive. Galaxy A20e te lasa sa iti etalezi latura creativa. Asigura-te ca ai controlul cu o baterie de 3.000 mAh (standard). Poate functiona intreaga zi si are optiunea Incarcare rapida de 15W, oferindu-ti posibilitatea sa faci o incarcare rapida si sa-ti continui activitatea.
Display
Touchscreen: da
Dimensiune: 5.8"
Tip display: PLS TFT capacitive touchscreen
Rezolutie: 720 x 1560px
Altele: Numar culori: 16 M
Procesor
Tip: Octa-core
Viteza: 2x1.6 GHz & 6x1.35 GHz
Chipset: Exynos 7884
Sistem de operare
S.O: Android
Versiunea: 9.0 (Pie)
Camera
Rezolutie foto: 13 MP, f/1.9, 28mm (wide), AF; 5 MP, f/2.2, 12mm (ultrawide)px
Rezolutie camera video: 1080p@30/60fps
Rezolutie camera secundara: 8 MP, f/2.0
Blit: Da
Focus: Auto Focus
Alte functionalitati foto: LED flash, panorama, HDR
Conectivitate
WLAN: Wi-Fi 802.11 b/g/n, Wi-Fi Direct, hotspot
Bluetooth: 5.0, A2DP, LE
NFC: da
Mufa jack 3, 5mm: da
USB: 2.0, Type-C 1.0 reversible connector
Memorie
Memorie interna: 32 GB
RAM: 3 GB
Slot card: Micro SD
Retele
2G: Da
3G: Da
4G: Da
Alte functionalitati
Dual SIM: da
Radio FM: da
Tip SIM: Nano SIM
Senzori: Fingerprint (rear-mounted), accelerometer, proximity, compass
GPS: A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS
Indice SAR: 0.50 W/kg (head); 1.30 W/kg (body)
Baterie
Tip: Non-removable Li-Po 3000 mAh battery
Altele
Dimensiuni: 147, 4x69, 7x8, 4mm
Greutate: 141.0g
Garantie 24 luni
Nr. producator: SM-A202FZWDROM

BE044119-001

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Caută altceva.