| Andrey550 a întrebat:

Păreri despre Samsung Galaxy A8 2018?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La banii lui e un telefon beton! Asteaptă black friday dacă il vrei

| Bogdan70001 a răspuns:

Probabil cel mai overpriced telefon de la Samsung.Nu recomand deloc.Singurele telefoane de la Samsung pe care inca le recomand sunt Samsung Galaxy S8/S8+, Samsung Galaxy Note 8, Samsung Galaxy A7 2016 si J5 2016

| sierra1 a răspuns (pentru Bogdan70001):

Ce te-a supărat la "cel mai overpriced telefon de la Samsung"?

| Edy132006 a răspuns:

Eu as spune sa astepti un Black Friday si sa iti iei ori un S8 sau un S8 plus, ori un S9 sau S9 plus. Daca vrei un telefon la un pret mic iti recomand Samsung Galaxy J5 2017.Nu il am eu, dar il are un prieten.Iar la categoria S8 il recomand.L-am folosit in foarte multe jocuri si aplicatii si merge perfect.Sa ai o zi buna!