| KenNine a întrebat:

Pareri despre Samsung j3.

3 răspunsuri:
| TheTrooper1 a răspuns:

Specificatii destul de slabe. RAM doar de 1, 5 gb, Android 5.1, iar camera-cel mai mare dezavantaj: 8 mp, si inregistreaza abia in 720p (doar HD). Singurul avantaj este bateria de 2600mah care trebuie sa tina in viata doar un procesor quad-core si un ecran de 5.5 inch. Nimic special la acest telefon. Din propria experienta iti spun ca Samsung-urile ieftine sunt o apa si un pamant. Daca vrei Samsung, vino cu 1500+ lei, altfel reorienteaza-te.

| KenNine explică (pentru TheTrooper1):

Eu am s 7 edge si note 4 dar vreau sa fac cuiva un telefon model Samsung dar ceva mai ieftin, nou si cat de cat bunicel.

| EuSuntCineva20 a răspuns:

E un telefon destul de simplu, dar bun.