| Eea1 a întrebat:

Pareri despre telefoane Allview, LG?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Allview mi-am luat acum circa 3 saptamani. Un V1-Viper. Este extrordinar. Nu stiu cum este LG.

| bogdan324 a răspuns:

Telefoanele LG merita luate doar daca sunt modele mai performante, ca LG g2, LG optimus 4x, daca sunt din seria optimus...nu se prea merita
Cele de la Allview merita doar daca iei modele mai bune decat Allview p4 duo, gen Allview v1 viper
Cel mai bine iti iei un Samsung galaxy s2 la mana a doua, impecabil, care este mult mai performant pe la vreo 6-8 milioane

| Eclipse a răspuns:

Daca ai un buget restrans si doresti un smartphone decent atunci alege Allview, nu sunt telefoane atat de proaste cum spun unii, eu detin un Allview de 1 an de zile si nu am avut probleme deloc cu el.
Lg o firma destul de ok, dar majoritatea prietenilor mei care au avut LG cu tocuh au spus ca se duce touch-ul destul de repede. Ambele marci sunt ok, depinde cum folosesti telefonul.

| TheLovelyGhost a răspuns:

Allview-ul ala este net inferior. Singurul avantaj este dual-simul. Daca nu ai nevoie de dual-sim nu fa rabat si ia 4x.

Răspuns utilizator avertizat