| Mysteryossa a întrebat:

Pareri despre un Samsung galaxy s3? dar replica

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Galaxy S3 este foarte bun telefon atat software cat si hardware, cand vine vorba de design si exterior in principal eu unul nu sunt multumit deoarece este rotund forma telefonului dar si ca este din plastic. De replica nu pot spune nimic pentru ca replicele nu sunt recomdabile, in nici un caz sa nu cumperi o replica! Iti recomandu cu caldura S3 dar si S4/S4Activ sau un xperia z. xperia z cat si s4 activ sunt rezistente la apa si praf deci ai o protectie daca te prinde ploaia afara sau stiu si eu cum pici in apa accidental sau ca te inpinge cineva.

| Mysteryossa explică (pentru DenisIonut01):

Dar despre un Motorola defy mini?

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Mysteryossa):

Motorla defy mini, dupa cum spune si numele acestui devie daca te multumesti cu un telefon "mini" este ok. Pai sa vedem daca nu ceri cerinte mari de la telefon Motorola defy mini este un telefon bunicel, binenteles si acesta este rezistent la apa si praf. Parerea mea este ca daca iti place acest mic telefon si nu ai pretenti mari de la el este un telefon bun, totusi daca te hotarasti ce telefon vrei te poti interesa mai mult pe formuri despre ce parere au avut altii care l-au folositwinking. Ex: cauti pe google modelul telefonului si dupa scrii pareri sau scrii doar modelu telefonului si cauti si tu pe acolowinking

| Mysteryossa explică (pentru DenisIonut01):

Despre un Samsung B5330 Galaxy Chat? ce imi poti spune? se merita sa dau un HTC wildfire pe el?

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Mysteryossa):

Pai Samsung e ok daca scrii mult, HTC wildfire clar nu! are sistem de operare propriu nu e asa bun ca si android. Ti.am spus depinde si de preferintle tale dar si de banii de care beneficiezi

10 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Replicile sunt chinezarii care nu fac altceva decat sa imite telefonul original iar raportul performata. eee se putea mai bine

| stroedaniel13 a răspuns:

Adevarul este ca atunci cand vorbesti despre un Galaxy S3, vorbesti despre un super smartphone care a dat lovitura la ambele capitole: performanta si design placut.

Totusi daca vrei pareri cred ca cel mai bine ar trebui sa verifici parerile celor care au cumparat produsul. Le gasesti aici: http://bit.ly/18xkd3K

| CranK71 a răspuns:

Replica nu are nici o valoare... nu poti sa faci nimic cu el decat sa suni si sa ii pacalesti pe alti care nu au habar ca e original

| Kinus12 a răspuns:

Este un telefon performant şi inteligenţi.Dar la un preţi cam mare.Ce îmi place la el este designul,androidu,camera foto, memoria, şi cam toate sunt foarte ok la acest telefon.
Dacă ai bani, sau ai deja telefonul, eu îţi zic că e unul foarte bun.Foloşeşte-l sănătos/ă

| johnyxus a răspuns:

E un telefon foarte bun nu degeaba costa atat, pe cand replica nu cred ca e foarte buna, e de 10 ori mai slab fara de original.

| bloodmarri a răspuns:

Este un telefon inteligent din asta esti denumit si smartphone, bun pentru jocuri, camera face niste poze bestiala pretu adecvat.
Este un telefon bun!