| Adrianna003 a întrebat:

Păreri j6 plus? Maine mi-l cumpăr si vreau sa stiu absolut tot despre el.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Pai daca maine il cumperi de ce mai vrei sa stii totul despre el.
E ca si cum as spune maine imi iau masina cutare dar voi spuneti-mi ce stiti despre ea.

| Bogdan70001 a răspuns:

Este un telefon de **** care nu-si merita bani.
Compnente foarte slabe la pret foarte mare.
ARE QUAD-CORE IN 2019! Huawei P8 Lite are mai multe nuclee dracu (OCTA-CORE)

Chiar nu merita

| Adrianna003 explică (pentru Bogdan70001):

Imi poti recomanda in Samsung la aceeași bani mai bun?

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Adrianna003):

Sincer,nu! Samsung mereu au pus vreo cateva sute de lei in plus doar pentru brand deci...
Dar mi se pare bataie de joc ca la 750 sa pui niste componente de tot ***, care scoate cat unul la 400 nou (Meizu M5s)
Eu zic ca Xiaomi ar fi cea mai buna alegere, dar daca vrei tu neaparat un tel de la un brand mai popular Huawei, nu sta cu petarde de la Samsung