| mississippi a întrebat:

Pareri Karbonn A19?

2 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

E bun pentru navigat pe internet, pentru jocuri asa si asa, pentru poze nu e foarte bun.Succes!

| Eligirl a răspuns:

Chiar telefonul asta am vrut sa mi-l cumpar, dar pana la urma am zis ca mai bine nu. Chiar daca pentru tot ce ofera acest telefon pretul este foarte acceptabil. Pe scurt, nu-l cumpara! Doar pentru ca are 5 inch si camera de pe spate e de 8 Mp asta nu inseamna ca face poze faine. Ma rog, depinde si pentru ce vrei sa-l folosesti, daca vrei sa navighezi pe net sau sa te joci e ok. Dar la capitolul poze nu e bun. Iti recomand un Allview P6 Life, e la acelasi pret, dar e de 1000 de ori mai bun. Bafta!