| Thelovelybones a întrebat:

Pareri Motorola Moto g8 power lite? E pentru mama, care nu e un hard user. Ma intereseaza bateria, camera si sa nu aiba lag.

7 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Găsești telefonul Huawei y6 la un pret mai bun si este calitate pret.
G8 de la Motorola este pentru cei care fac o sesiune de seriale pe telefon sau alte prostii... Nu merge la pretul pe care il cere

| Thelovelybones explică (pentru Crackman):

Y6p a fost prima optiune, dar nu are serviciile Google.

| Crackman a răspuns (pentru Thelovelybones):

Atunci un ihunt alex ultra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu recomand telefoane Motorola! Cel putin dupa experienta mea cu un MOTO E3 care la 2 saptamani a inceput sa aiba lag si dupa 8 luni nici nu s-a mai incarcat nu as mai cumpara se la ei! Recomand Samsung Galaxy A10 sau A20e.Fiecare dintre astea 2 ar fi mult mai bune!

| Thelovelybones explică (pentru anonim_4396):

Eu am avut Motorola in trecut, acum 3-4 ani, si mi-a placut foarte mult. Presupun ca de atunci au mai evoluat, nu cred ca ar fi vreo problema cu firma.

| CosminFlo a răspuns:

Da, e ok telefonul are 5000 mAh, ar trebui sa o tina 1.5 / 2 zile
Un echivalent un pic mai ieftin ar fi:
Xiaomi Redmi Note 9

| Thelovelybones explică (pentru CosminFlo):

Mai ieftin? Nu. Si Redmi note 9 e o optiune, dar ma limitez la cei 600 de lei ai lui g8 power lite.