| Andrei200202 a întrebat:

Pașii pe care trebuie sa ii faci înainte să cumperi un telefon sh? Cum verifici ca este bun, fără probleme?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifici dacă este zgâriat, dacă este spart, dacă are lovituri etc, apoi te uiți prin el sa vezi dacă funcționează cum ar trebui, te uiți la camera foto, intri pe diferite aplicații. happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il cumperi de la magazin care detine si le are verificate pentru revanzare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifici conexiunea wifi daca are sau nu pixeli morți pe display, cum merge semnalul, suni pe cineva se vezi cum se aude muzica
Bagi ceva muzica sa vezi daca nu are probleme cu difuzoarele
Verifici daca incarca daca nu are probleme
Pui o cartela cu net și verifici din cate in cate minute scade procentul la baterie
Te uiți daca are sau nu zgârieturi
Verifici slotul sim
Faci poze
Vezi cum se mișcă daca e fluid sau nu
Verifici daca nu are blinkuri.