| Bianca1190 a întrebat:

Pateste ceva telefonul AllCall Rio dupa un timp?

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Nu stiu daca pateste ceva. sigur e ca o sa ramai fara memorie. si fara retea. nu cumva e un telefon pentru reteaua 3g? de 4 g sau mai mult, 5g in viitor nu mai vorbim.

| DaniTDCI a răspuns:

De ce nu cumperi de la un brand de succes gen Samsung, Huawei, etc? tot voi cumparati telefoane fantoma iar dupa 2-3 zile veniti aici si va plangeti ca nu mai porneste sau etc, sunt printre cele mai fantomatice, eu nu as lua asa ceva chiar daca mi s-ar oferi gratis

| Bianca1190 explică (pentru DaniTDCI):

Nu mi-am cumparat un telfon AllCall Rio!