| SexyBlue a întrebat:

Pe care telefon l-ati alege dintre: Samsung Galaxy S3 si Allview V1 Viper S? Nu stiu ce sa imi iau. Allview are specificatii mai bune, dar parca Samsung imi da mai multe incredere din cauza firmei big grin

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Eu iti recomand rabdarea. Astepta sa revina in stoc si il iei dupa. De firma poate nu ai auzit, dar e de top(peste LG mondial spre exemplu). Insa is aparuti recent la noi in tara.
http://bit.ly/1qrea7h Perofmrante aproape cat un galaxy s5, si pret foarte bun.

| claudiulihor a răspuns:

Hey laughing Allview nu iti recomand, dar am auzit ca Samsung galaxy s3 are probleme de sistem si la procesor. Spr ca te-am ajutat...

| rollo91 a răspuns:

Samsung, clar. Daca vrei, iti pot spune in pm de ce Samsung.

| SexyBlue explică (pentru rollo91):

De ce Samsung?

| rollo91 a răspuns (pentru SexyBlue):

Pentru ca, acum ceva timp voiam sa achizitionez si eu un Allview. M-am interesat asupra acestei firme romanesti si a telefoanelor pe care le au. Asa am descoperit ca aceste telefoane au aparut pentru prima data in China cu o alta denumire. Au fost cumparate in cantitati mari de cei de la compania romaneasca si li s-a pus sigla si numele pe care l-au dorit. Iar pe site-ul de la Allview, service-ul este destul de slab. Sunt destule motive pentru care Samsung primeaza in fata Allview. Folii de protectie pentru ecran gasesti doar pe site-ul lor, huse la fel si se misca destul de greu cu livrarea. Piesele pentru ele sunt greu de gasit si dureaza. Iar un Allview cu specificatii mai bune decat un Samsung tot nu e mai bun. Asa e parerea mea, tu faci cum doresti. happy

| Thira_Andrei_1998 a răspuns:

Am avut Allview p5 iar dupa 1 saptamana a inceput sa mi se incalzeasca pana s-a stricat bateria... deci iti recomand Samsung. Eu in prezent am LG OPTIMUS L9 si sunt in general multumit de el happy.