| Lilithium a întrebat:

Pe ce aplicație îmi pot muta pozele sa rămână și dacă îmi schimb telefonul și să fie gratis?

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Google Drive
Sau
Mega.Nz

Fiecare iti ofera 15GB gratuiti.

Dropbox ofera 2GB
Si OneDrive 5GB.

Eu folosesc doar Mega, cu plata, am luat 400GB pentru 50 euro pe an.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe un card de memorie mai simplu, eu nu mi-as pune pozele undeva in online, nu e sigur.

| Ciprian09 a răspuns:

Le poți trimite pe mail, dacă ai 2 e și mai ok! succes

| Talion a răspuns:

Frate cel mai usor este sa ti iei MI mover pe play store si iti muta tot, mesaje poze documente dintr un telefon in altul sau Samsung smart switch plus faza aia din telefon cu backup de iti apare cand deschizi pentru prima data telefonul.