| Elly012 a întrebat:

Pe messenger cand trimit mesaje vocale mi se intampla de multe ori sa tin apasat asa cum se face, dar chiar daca las apasat dupa ceva secunde( depinde, ori mai mult ori mai putin) mi se duce tot mesajul si trebuie sa il spun iarasi.Cum as putea sa rezolv problema si de ce mi se intampla asa? Voua nu?

2 răspunsuri:
| SPECTOGRAFIE a răspuns:

Bună. Este o eroare de la messenger! Trebuie să-ți actualizezi messenger-ul pentru a putea funcționa mai bine și pentru a trimite mesaje vocale fără să ți se oprească. Funda?

| Elly012 explică (pentru SPECTOGRAFIE):

L am actualizat.Si degeaba