| anonim_4396 a întrebat:

Pe Nokia 113 am instalat Opera Mini. De putin timp acesta: ba arata ca incarca o pagina pana "dau coltul", ba incarca paginile aproape instant. Inainte nu facea aceste "figuri" si este pacat deoarece nu vreau sa ma intorc la Nokia Xpress ca sa navighez pe Internet.

Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Opera mini e foate buna. Totusi, mi-e teama ca o sa "dai coltul" pana vei reusi sa repari o aplicatie care nu merge. Daca nu merge, dezinstaleaz-o si instaleaz-o din nou.