| anonim_4396 a întrebat:

Pe Nokia 113 am instalat Opera Mini.
De putin timp ba arata ca incarca o pagina pana "dau coltul", ba incarca paginile aproape instant.
Ce se intampla si ce pot face? Sa duc telefonul la Service?

Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| slayer09 a răspuns:

Cred ca aici e vorba si de semnal, daca esti pe vodafone...cam la asta ar trebui sa te astepti. tongue

| LTAA a răspuns (pentru slayer09):

Sunt pe Cosmote si de vreo luna face asa (as zice a incarca cand vrea ellaughing.

| slayer09 a răspuns (pentru LTAA):

Cel mai bine e sa incerci cu o alta cartela, de la Orange de preferabil, aia au net struna si sa vezi daca tot asa iti face. Trebuie sa faci setarile pentru net la telefon, intri pe orange.ro si vezi setarile la net.