| Plesa_George_2000 a întrebat:

Pe Samsung galaxy trend plus merge asphalt 8?

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi rula acest joc pe telefonul respectiv deoarece este destul de slăbuţ sad
Ţi-am explicat şi la întrebarea anterioară!

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in magazin play, cauti jocul si dai sa il descarci. daca nu merge pe telefonul tau, va scrie undeva ca acest joc nu e coimpatibil. Si gata. daca e compatibil se va descarca si instala, daca nu, iti da acel mesaj si inchizi.

| Plesa_George_2000 explică (pentru anonim_4396):

Mersi,dar esti sigur de asta...si daca nu cum pot sa-mi dau seama?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu merge sa joci asphalt 8 pe acest telefon...are memoria prea mica pentru a rula acest joc.