| Smiley98 a întrebat:

Pe site-ul www.orange.ro scrie ca in mai va aparea HTC desire 610 si 816, cam la ce pret vor fi cu prelungire de abonament de 7 euro?

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Iti multumim pentru interesul fata de oferta noastra de telefoane.
In acest moment nu avem mai multe informatii referitoare la adaugarea in oferta a acestor terminale si preturile lor. Iti recomandam sa accesezi pagina noastra cat mai des, deoarece orice noutate in acest sens va fi publicata acolo.

O zi buna,
Orange Helper