| MarianDobrican132 a întrebat:

Pe telefoanele Huawei care au app gallery se pot utiliza serviciile Jocuri Google Play?

1 răspuns:
| NotNamed a răspuns:

"pe telefoanele Huawei care au app gallery" - man toate au app gallery. Ala e magazinul lor de aplicatii oficial. Cat despre servicii depinde de modelul Huawei. ului. Daca iti iei un model care nu are serviciile google play atunci nu, cele care au da. Posibil sa existe metode de a pirata serviciile google play pe cele care nu le au dar iar exista riscul sa de.a si alea erori uneori din cauza lipsei de certificate, si trebuie sa stai ceva sa le rezolvi luand totul pas cu pas de pe net. Mai bine iti iei un Xiaomi, Samsung, OnePlus altceva...