| AndreeaAndreea2000 a întrebat:

Pe telefoanele Nokia Lumia 520 de ce nu se pot descarca aplicatii?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Eu am telefon Nokia Lumia 520 și pot descărca aplicați dar trebuie să ai cont Microsoft parcă, deci trebuie oricum să fii logat pe magazin. După trebuie să te asiguri că este bună conexiunea la internet. Dacă nu merge nici așa încearcă să îi faci actualizare din Setări și vezi după.

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Detin telefonul poti instala aplicati
dar sunt sigur cati apare configurarea familiei

| TsonPing a răspuns:

Poti descarca Aplicatii, dar nu la fel ca la un Samsung sau Allview! Sunt foarte diferite sau unele pe Nokia nici nu exista!

| Anonim9988 a răspuns:

Se pot descarca. Trebuie sa ai un cont facut la Microsoft pentru a instala.