| anonim_4396 a întrebat:

Pe un telefon Samsung Galaxy S7 Edge merită să ii pun mai mult folie de sticlă sau husă? Am observat că dacă le pun pe amandouă odată folia de sticlă se dezlipeşte.

Răspuns Câştigător
| Georgianaaa11 a răspuns:

Am și eu același model dar nu întâmpin problema cu folia și husa. Depinde și de calitatea husei, de felul în care se așează. Dacă ii pui folie normala și păstrezi husa nu ar fi mai bine? Sau și asa se dezlipeste? Eu una nu as putea alege una sau alta, am nevoie de amândouă ca pe celălalt l-am scăpat și nu avea husa și s-a spart sticla aia de pe spate.