| Simona_Danutza_1990 a întrebat:

Pe whatsapp am dat raport spam unei persoane din greșeală pe Android, și acum nu primesc notificările de la aceea persoana, nu reușesc ii dau de capăt, văd mesajele de la acea persoana doar dacă intru pe aplicație, Menționez ca primesc notificările de la mesaje de la restul contactelor mai puțin de la cel care i-am dat raport ca spam...

1 răspuns:
| Bulai_Petru_Tavi_1990 a răspuns:

Incearca sa stergi acea persona de tot de pe whatsapp si din cartela si sa o introduci iarasi