| ysi a întrebat:

Pe whatssapp iti ia din creditul telefonului sau te pune sa platesti?

Răspuns Câştigător
| onlycupcakes a răspuns:

Whatsapp este gratis timp de 1 an si nu ia in timpul acestui an creditul. Dupa un an, trebuie sa platesti o taxa.
Sper ca te-am ajutat happy

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Whatsapp e o aplicatie care foloseste internet. atat timp cat esti conectat la un wifi sau au o optiune de net mobile nu iti ia niciun ban

| T0T a răspuns:

Nu platesti nimic, 1 an. Dar iti ia din credit de aceia mi se pare aiurea.

| LaLaura a răspuns:

Buna.
Eu am whatsapp de 1 an si jumatate, si nu am platit nimic pana acum, bine nu am avut mereu aplicatia pe telefon din cauza ca fostul telefon nu avea memorie suficienta si nu aveam cum sa instalez aplicatia, dar de 6 luni am whatsapp si cand mi l-am instalat pe noul telefon nu mai scria nimic de plata si nici cate luni mai am pana sa platesc.

| RobertMoon a răspuns:

Wapp e cu internet nu cu bani. Iti ia mega sau daca ai wifi e gratis cum s-ar zice...

| SoranaMaria a răspuns:

Iti ia din credit.Este ca si cum ai suna normal.

| suntserios a răspuns (pentru SoranaMaria):

Vorbim sa ne aflam in treaba