| CristianXP25 a întrebat:

Pe Youtube aveam varianta 720p ..acum am decat 480p ..telefon j5-2015 ..de ce oare?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Rezolutia se poate stabli in mod automat de aplicatia de player, sub limita cand redarea ar merge sacadat (cu lag-uri) sau manual. Ambele alegeri se pot face dintre rezolutiile cu care Youtube face disponibil acel video.

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Salutare. nu înţeleg la ce te referi? unde vizionezi un videoclip depinde şi de cel care l-a urcat dacă a pus 720P sau 1080P, sau etc, nu depinde doar de tine. degeaba poţi vedea tu 4K dacă el are doar 360P.
Sper că te-am ajutat

| CristianXP25 explică (pentru Alexuţ02):

Din cauza ca Youtube nu era actualizat la fiecare videoclip vizionabil de pe telefon "grafica" era 480p ..in loc de 720p in mod normal.
Problema rezolvata.