| alexsaxx2323 a întrebat:

Pentru ce-i care detin Samsung galaxy s4
Ce fel de telefoane sunt defapt,ma refer sunt bune?
Adica tine bateria?
Se strica repede, la fel de repede ca si un Allview?
Spuneti-mi tot ce stiti deoarece vreau sa-mi achizitionez si eu un astfel de telefon
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Hey!
Am un Samsung Galaxy S4 de aproape 2 ani si nu am avut nici un fel de problema cu el.
E destul de rezistent, l-am scapat de multe ori chiar si fara husa si sticla de protectie iar el nu a patit mai nimic. Inca functioneaza perfect doar ca e ciobit putin la colturi.
Bateria tine destul de mult gen 7-8 ore dar daca tii datele mobile deschise in 5 ore se duce bateria ( iti recomand si o baterir externa pentru orice telefon ai alege )
Ai o gramada de aplicatii pe el cum ar fi: Smart remote, S healt, Harti, Drive etc.
Chiar iti recomand un S4 :*

1 răspuns:
| Dimitrik a răspuns:

Salut,
Am folosit timp de 5 luni de zile un S4 nu am avut nici o problema tehnica sau de soft la el, bateria ca si la orice smart daca folosesti traficul de date mobile se consuma repede:
http://bit.ly/1Qs6qDS
Cumnatul meu si-a achizitionat un Lg g3 si este tare multumit de el:
http://bit.ly/1H6a5Va