| TicTacZero a întrebat:

Pentru cei care au Allview P4 Life: Spuneti-mi cum vi se pare telefonul ca baterie, camera foto frontala+spate, rezistenta display si cum ruleaza, se blocheaza des? Aveti versiunea Lollipop 5?

Daca nu ai acest telefon nu raspunde pentru iti voi ignora raspunsul.

1 răspuns:
| ChiuțăCristianNicolae a răspuns:

Doamne!
Tu vrei un telefon din 2014? ma rog este optiunea ta, asadar sa trecem la intrebarea ta :
Bateria este una de low-range, nu este una fiabila pe durate mai mari de 4 ore SOT ( screen on time ).
Camera este de 5 milioane de pixeli 0, 3 µm pixel size cu o deschidere de focalizare 6.8 135 mm, deci este o camera integrata pentru telefoane din 2008, asadar e de proasta calitate!
Display-ul nu este rezistent in niciun fel, nu este protejat de nicio sticla, si de asemenea nu este HD, cum in mod normal orice Display ar trebui sa fie in 2017!
Fiind asigurat de procesorul Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7, un procesor din 2013, acum 4 ani, nu o sa te satisfaca din punct de vedere, nici, daily using, nici gaming!
Wau, are Lollipop, dude, acum exista Android 7.1.2 si aproape 8.0, este varza!
LOL, scuze bro, dar n-ai de ce sa-l cumperi, all in all, PACE!