| azizanzari a întrebat:

Pentru cei care aveti Asus Zenfone 3 ZE520kl. L-am cumparat acum cateva zile si am observat ca butonul de volum e cam slabit, se misca la atingere, e "loose" cum s-ar zice, fata de butonul de start, care e bine fixat. Se aude/misca si cand scutur telefonul, se aud click-uri. Si voi aveti problema asta? Merita sa fac retur doar din atata lucru sau e normal si Asus chiar a creat toate telefoanele in acest fel?

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Anunță vânzătorul asupra acestui inconvenient, și roagă-l să îți schimbe aparatul cu un altul asemănător care să nu aibă problema aceasta, sau tot ei să îi schimbe butoanele in service.
(Notează-ti imei-ul pe o hârtie ca să vezi dacă vei primi același aparat sau un altul).