| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cine dispune sau a avut unul sau ambele modele de telefoane:
Care dintre cele două, Samsung Galaxy A10 și Samsung Galaxy A12, vi se pare că face fotografii mai bune și de ce?

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Samsung a12 uite;

https://www.google.com/......https?/url

4 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

A12, ii zice si din nume- dupa 0 vine 1 dupa 2...
A10 are 2 camere, la 400 de lei face poze, cam atat, nu trebuie sa ai asteptari mari de la un telefon low-cost. Decat sa dai 500-600 de lei pe a10, mai bine pune 100-300 lei si i-ati un p30 lite sau redmi note 9/9 pro. Macar asfea o sa te tina peste 2 ani, a10 dupa un an are lag in mai toate app.

| Lorlor123 a răspuns:

A12 nu face fotografii faine. De a 10 nu stiu ce sa zic

| Lorlor123 a răspuns:

Daca vrei o calitate f. buna a pozelor ar trebui sa te gandesti la un iphone. Aceste telefoane de la Samsung nu sunt facute sa faca fotografii bune.

| Wr3nch a răspuns (pentru Lorlor123):

Ea intreaba de cel mai ieftin Samsung si tu ii recomanzi iPhone. Buna gluma laughing