| Mariuss32 a întrebat:

Pentru un telefon ce este mai bun: windows sau android? Vreau sa descarc multe jocuri si sa imi mearga bine.

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Android ul de departe

| MeConstantine a răspuns:

Buna,
La momentul actual pentru jocuri mai bun este androidul

| piratuu a răspuns:

Iti recomand Android pentru jocuri. Acestea merg foarte bine, fara crashuri.

| MariusA99999 a răspuns:

Salut. eu cred ca androidul este mai bun la jocuri, acum deprinde si de telefon in functie de procesor sau de androidul pe care il are.
Androidul telefonului respectiv se poate schimba cum doresti (ex.: 2.3.6, 4.0.1, 4.1.1 etc ) dar atentie, din moment ce vei face asta vei pierde garantia
Eu sper ca ti-am fost de folos happy

| FanCS a răspuns:

Androidul, dar windowsul este mai smooth.

| AnonimZeus a răspuns:

Androidul este cel mai bun pentru jocuri, dar nu cred că unei persoane îi trebuie un telefon doar pentru jocuri. Mai gândește-te. Baftă!

| Miruna75 a răspuns:

Androidul e cel mai bun.

| irinadiaconita a răspuns:

Eu am android si merg foarte bine jocurilewinking