| GeorgeMihai a întrebat:

"Persoana apelata nu este disponibila momentan, va rugam reveniti." ce inseamna acest mesaj?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are semnal sau are telefonul inchis.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este inchis telefonul sau nu este in aria de acoperire a antenei.

| danutzu96 a răspuns:

Cel mai probabil este inchis si in unele cazuri nu are semnal sau vorbeste cu altcineva si nu are " apel in asteptare" activat.

| soloangel01 a răspuns:

Cred ca asta este mesajul pe reteaua Vodafone cand persoana apelata este in alta convorbire sau o suna doua persoane in acelasi timp.

| Na_MoRe_2002 a răspuns:

Ca nu e disponibila si ca trebuie sa o suni mai incolo happy

| Na_MoRe_2002 a răspuns:

Ca nu e disponibila si ca trebuie sa o suni mai incolo