| ElSharawy a întrebat:

Peste o luna mi se termina abonamentul la Orange. Si as vrea sa imi fac alt abonament cu cat mai multe minute, mesaje dar si internet. Abonamentul sa fie pana in 6 euro
Stiti voi ceva abonament cam asa ceva?

Răspuns Câştigător
| CristianCRS a răspuns:

De ce ti-ai mai dori sa iti faci abonament cand exista nelimiteza-te in Orange Young? Nu cred ca ai sa gasesti un abonament la 6 euro cu tot ceea ce ceri tu. Spre exemplu cu 5.85 E ai 1000 minute si SMS in retea, 450 MB si 90 Minute Nationale.Dar iti poti face cum vrei tu optiunea. Este mult mai convenabila, cel putin din punctul meu de vedere. http://www.orangeyoung.ro/creeaza-optiune-prepay