| brundadaniela a întrebat:

Pierdut telefon LG KP 502 IN 1 01. 2015 IIN SALONTA pe strada Josef VULCAN, aproape de hambarul pazit de un domn Kiss, bateria descarcata Am multe mesaje codate si f importante in el. mi-a spus cineva ca e cineva foarte priceput la Orange Salonta, cu numele de Arthur. Salontanii pot sa-mi confirme acest lucru?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu sunt din Salonta dar n-am auzit de el. Oricum, promit ca maine sa ma interesez de el si sa-ti comunic. Imi pare rau ca ti-ai pierdut telefonul! Nu vad cum te-ar putea ajuta. Mesajele sunt pierdute o data cu telefonul

| brundadaniela explică (pentru Salontanul):

Ok. multumesc mult. Raman datoare.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Am aflat. Este vânzătorul de la Orange de pe centru lângă gangul catre blocul cu 7 etaje

| brundadaniela explică (pentru Salontanul):

Multumesc pentru deranj si informatii! Raman datoare cum am spus.

| Salontanul a răspuns (pentru brundadaniela):

Nu esti datoare cu nimic. A fost o placere.