| Ionutzy a întrebat:

Placa de baza de la Nokia ashaa 302 se potriveste de la Nokia c3?
Pentru ca as vrea sa inlocuiesc placa de baza de la un asa si nu gasesc nici una pe net.Sau poate stiti daca se potriveste de vreun alt telefon...funda...Psbig grine la NOKIA ASHAA 203

2 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Placa are pe ea multe lucruri, de exemplu procesorul de 1 Ghz, comparativ cu cel de 300 Mhz al lui C3, deci nu, nu e compatibila. Cauta bine si vei gasi, sau da comanda la un service GSM.