| Nu-l_Mai_Stiu_Eu_1998 a întrebat:

Plec in strainatate doua saptamani, am cartela Orange Prepay si am activata optiunea de 5E, insa pentru roaming am vazut ca e nevoie de optiune de 7E, trebuie iar sa imi reincarc? Nu exista si alta modalitate? Optiunea de 5E o am activa de doua zile. Ce as putea sa fac?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da iar trebuie daca vrei sa te folosesti de acele minute

| Caro34 a răspuns:

Din cei 5 euro, ai folosit ceva dupa activarea optiunii - ma refer ai consumat din minute, net sau ce aveai activat? Daca DA, atunci trebuie sa reincarci din nou. Daca NU, atunci asigura-te ca mai ai in cont pe cei 2 euro diferenta si suna la Serviciul Clienti si spune-le ca ai facut o greseala si ai uitat ca vei merge in strainatate si ei te pot ajuta sigur, fara probleme! Numai bine!