| OnePiece a întrebat:

Poate ati vrea sa stiti si voi cum sta situatia telefoanelor in Romania.

Samsung - 46.2%
Apple - 15.5%
Huawei - 7.73%
Lenovo - 3.7%
HTC - 2.86%

Huawei vine foarte tare din urma si ameninta locul 2 (Apple). Datele sunt de la StatCounter.

Deci juma' de Romanie are Samsung...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca faci benchmark un Vodafone bate Samsung, si Huawei se bazeaza foarte mult pe performanta... Si zic din experienta proprie, am Huawei P9 si Vodafone Smart Ultra 7 si se misca mai bine decat un Samsung cum au colegii la liceu... Si in gaming, si in net, si in office. De iPhone nu stiu sigur ca nu am 7 dar am pus mana pe 5 dar nu pot compara ceva nou cu ceva antic.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De ce toata lumea vrea telefoane mai "destepte" decat el?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare este aceasta?

| AlbNegru09 a răspuns:

Consider că marca Samsung e destul de bun! Daca si grija de telefonul tau te tine mult timp
Eu am Sony erricson de 3 ani si inca merge foarte bine, nu e cine stie ce, e model mai vechi

| HorneaDaniel2002 a răspuns:

Eu am un Samsung Galaxy S7 Edge. A fost destul de scump. (A apărut pe 11 martie 2016 în România, iar eu l-am cumpărat pe 24 martie. ) Eu consider că Samsung este o marcă de top!winking big grin

| Mircea_Mihalache_1986 a răspuns:

In 2-3 ani Huawei va ajunge pe primul loc, nu sunt asa "fomisti" ca Apple sau Samsung, fac produse de calitate si prietenoase cu buzunarul.