| GBF a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna cind vor aparea modelel de Iphone cite vor fi si care vor fi diferentele dintre ele si dintre Iphone 5 S

Răspuns Câştigător
| Floris_Marin_1999 a răspuns:

Pai, in Septembrie anul acesta va apărea faimosul iPhone air sau a sasea generație mai pe scurt, iPhone air va fi mult mai subțire si va apărea in diferite variații de inch, in diverse culori si cel mai important, va avea iOS 8. El va fi cel mai bun sistem de operare actual si cei de la Apple spun ca iPhone air va domina toate telefonanele in acest an eu am iPhone 5s spacegrey si se misca foarte bine iti recomand sa strângi bani si sa iei iPhone air in Septembrie. Cel mai probabil prețul va fi peste 800€ in varianta de 16gb sper ca te-am ajutatwinking