| SebixSedi a întrebat:

Poate cineva sa îmi spună toate metodele de numere de la 1 până la 8 că am uitat pinul de la telefonul meu vechi și nu se poate conecta la PC.
Ca exemplu:
86427531 etc. cam așa de genul. Vreau sa aflu cumva parola si numai așa pot. Sper că v-ați prins. Mă poate ajuta careva? Mersi!

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt mii de variante. Cine crezi ca sta sa-si piarda timpul cu asa ceva?

| dullcat a răspuns:

Exista programe pentru asta. Vrei un copy paste aici? laughing Iar telefonul se blocheaza dupa ce pui parola gresita de cateva ori.

| johnnny123 a răspuns:

Vrei să-ți enumerăm toate cele 40320 (patruzeci de mii trei sute douăzeci) de permutări de 8 cifre posibile?

Iar telefonul tău îți va permite să le încerci pe toate?

| cfrtobias a răspuns:

Acolo nu exista resetare la parola sau PIN?

| AmandinaDragan a răspuns:

Ha hha ha ha. Alea sunt combinatii de 8 luate cate 8. Stii cate sute de mii de combinatii exista? Ai furat un telefon, asa-i?

| davidtelescu1425 a răspuns:

Trebuie sa ii dai reset