| Emn777 a întrebat:

Poate e o intrebare stupida, dar chiar nu imi dau seama. De ce uneori pot edita pozele direct din galerie?(ma refer prin butonul ala de jos din mijloc pe care iti poti decupa pozele s-a.m.d). Adica uneori cand apas pe galerie sa vad pozele imi apare acel buton si uneori nu. Am j5 2017.

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Totul depinde de formatul si permisiunile pozelor (fisiere jpeg) si de aplicatia folosita.
Daca poza nu are atribut pentru editare /tiparire setat pe "admis" si cu aplicatia folosita nu poti schimba acele atribute, atunci nu poti edita /tipari aceea poza.