| afrodita3333 a întrebat:

Pot avea net pe telefon fara sa platesc?

11 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Ori activezi opțiunea de la Orange cu o săptămâna să ai internet.
Ori găsești o zonă cu wireless care să meargă.

| Niiiicu a răspuns:

Daca ai wifi te poti conecta fara sa platesti la o retea libera, dar daca nu ai sunt multe optiuni la cartela care ofera trafic de datebig grin

| Iulian03 a răspuns:

Da,cu wireless.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca in statile de autobuz ai acces liber la internet, tin minte ca asa scrie pe un afis acolo!
E posibil sa mearga numai sa ai un telefon cat de cat performant!

| Muwz a răspuns:

Da, cu wireless sau wi-fi. Funda?

| Rebe97 a răspuns:

Depinde de telefon.

| ionut258 a răspuns:

Daca ai un router wi-fi in casa sau intr-o zona publicahappy sau poti fura de la vecinu daca are fara parolalaughing

| andreimada a răspuns:

Da.
Te ajut eu daca imi dai funda

| abdrei2012 a răspuns:

Da, numai ca trebuie sa-ti cumperi un router wireless

| YoIustin a răspuns:

Daca ai telefon cu Wi-fi te poti conecta la o retea de net libera sau chiar la una criptata daca ii sti parola. Daca nu ai telefon cu wi-fi sunt destule optiuni la cartele/abonamente cu chestii pe net gratuite. Spre ex. eu am un abonament care imi permite traficul pe mess si facebook gratuit si am si 90mb trafic pe care nu prea ii consum desi ma ajuta din cand in cand.

| CrAzZzyStrAwBerrY1 a răspuns:

Da, daca gasesti o zona cu wireless. Bine acum depinde si ce telefon ai tu. happy big grin