| JusTPauL a întrebat:

Pot da "revenire la setarile din fabica" la Nokia C5? sau sa il formatez ca merge foarte greu, daca se poate spuneti-mi si mie!

Răspuns Câştigător
| GrepolisKing a răspuns:

Am si eu acelasi telefon si am avut aceeasi problema si l-am reformatat si acum merge foarte bine

6 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Formateaza-l insa nu uita sa salvezi mesajele, contactele si ce te mai intereseaza inainte (programele le poti reinstala dupa)

| JusTPauL explică (pentru al3xander):

Asta stiu si eu, ma refer la faptul ca nu gasesc unde trebuie sa dau sa se formateze!

| JusTPauL explică (pentru GrepolisKing):

Pai si ma poti ajuta si pe mine? Unde anume este acel "buton" de formatare? Daca poti sa-mi explici fiecare pas ar fi perfect, mersiwinking

| GrepolisKing a răspuns (pentru JusTPauL):

Cautare fisiere propri apoi altele apoi aplicati apoi manager fisiere optiuni sau ceva te descurci

| JusTPauL explică (pentru GrepolisKing):

Ce fisiere proprii? unde e aia, spune exact unde se afla ca nu gasesc.

| JusTPauL explică (pentru GrepolisKing):

Am rezolvat, mersi!