| SouLIce a întrebat:

Pot descarca aplicatii de pe google play pe pc si pe urma sa le le pun pe telefon cu cablu usb? Daca da cum?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este mai simplu din telefon.Cu wi-fi. Daca ai router sau o retea neparolata pe langa tine.Sau cu 3G daca ai mb suficienti.Nu ai spus si ce telefon ai.

| SouLIce explică (pentru darrio2007):

Nu conteaza ce telefon am conteaza ca nu am net pe telefon dar am pe calculator
Deci exista freo modalitate sa pot descarca de pe google play aplicatii pe pc

| darrio2007 a răspuns (pentru SouLIce):

Afla aici.Conteaza si telefonul. Daca nu are android nu merge:http://stiri-telefoane.mobilissimo.ro/......13772.html