| anonim_4396 a întrebat:

Pot downloada jocuri si pe Android OS, v4.0 (Ice Cream Sandwich)? Sau daca vreau sa joc unele jocuri mai ..cunoscute ca sa zic asa imi trebuie Jelly Bean neaparat

12 răspunsuri:
| MiHaiTzAAA1997 a răspuns:

Depinde de compatibilitatea aplicatiei.

| CatalinOrzan a răspuns:

Cum sa nu poti downloada jocuri! Dar nu toate vor functiona daca nu ai android Jelly Bean, de exemplu Grand Theft Auto-urile

| AirănMeidăn a răspuns:

Ai tumblr?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CatalinOrzan):

Aa nasool... deci nu pot sa joc toate jocurile..si ai idee daca jocurile astea mai cunoscute se joaca doar pe jelly bean? vreau sa imi iau un telefon LG Optimus 4X HD P880 si am auzit ca daca ii dai upgrade merge prost rau de tot

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru AirănMeidăn):

Am,de ce?

| LTAA a răspuns:

Majoritatea da.

| FatFrumosDinLacrima a răspuns:

Poti downloada aproape orice, cu foarte rare exceptii!

| CatalinOrzan a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai spune-mi cam ce jocuri vrei sa joci si iti spun eu daca imi merg pe tableta ca tot android 4.0 ice cream am

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru CatalinOrzan):

Eu vreau sa imi iau LG Optimus 4X HD P880 si nu stiu de exemplu... candy crush

| benkesoiu a răspuns:

Eu personal am facut upgrade la android de la ICS la JB si nu te ajuta cu nimic la jocuri tot ce conteaza este procesorul. Sa nu faci upgrade pentru ca o sa inceapa sa-ti mearga greu si o sa-ti scada din semnal. sper ca te-am ajutat bft

| CatalinOrzan a răspuns (pentru anonim_4396):

Candy crush iti functioneaza sigur!