| qwerty a întrebat:

Pot folosi aplicatia WhatsApp daca activez optiunea web'n'walk pe un abonament Cosmote? Pun aceasta intrebare pentru ca am auzit ca aceasta optiune iti permite sa navighezi pe internet doar in browser, nu si din alte aplicatii. As vrea un raspuns de la cineva care are aceasta extraoptiune. Multumesc.

1 răspuns:
| Gabitzu_Gabyi_1979 a răspuns:

Eu am optiunea web'nwalk, insa nu pe abonament, ci pe cartela cu 2. 99euro, dar trebuie sa vezi la un magazin COSMOTE daca e valabil si pe abonament, oricum aplicatia web'nwalk si whatsapp sunt 2 aplicatii diferite, nu stiu daca merg impreuna.